مهندسی صنایع به روایت پژوهش

پژوهش موسسه‌ای است که تنها دپـارتمان تخصصی مهنـدسی صنـایع کشور در حوزه آموزش عالی در آن دایر است. دپارتمان قوی ترین مرکز برگزاری دوره ها و آزمون های آمادگی کنــکور کارشنـاسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی صنایع و سیستم در کشور است، که رضایت مندی دانشجویان در سال های گذشته، و تعداد بالای رتبـه های تک رقمی در هر سال نشانگر این موضوع است.

اطلاعات تخصصی تر در این مورد و برنامه کامل دوره تابستان را می توانید با مراجعه به سایت iedep.com یا تماس با موسسه به دست آورید.

اساتید موسسه به همراه رزومه مختصری از آنها به شرح زیر می باشند:

1.        دکتر مجید ایوزیان                                  آمار و احتمالات مهندسی

فارغ التحصیـل دکتـری مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایـران، مدرس درس آمار و احتـــمالات مهندسی در دانشگاه علم و صنعت، ایشان برترین استاد در زمینه تدریس آمار و احتــمالات مهندسی در کنکور کارشناسی ارشد هستند، و کتاب دو جلدی ایشان در آمار و احتمالات مرجع تدریس درس آمار و احتــمالات در دانشگاه ها و موسسات است. ایشان به صورت انحصاری در موسسه پژوهش تدریس می نمایند.

2.       استاد مازیار زاهدی سرشت                      تحقیق در عملیات 1 و 2

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد تحقیق در عملیات از دانشگاه تهران، برترین مدرس تحقیق در عملیات و پژوهش عملیاتی در زمینه کنکور کارشنــاسی ارشد، مولف کتب متعدد در زمینه تحقیق در عملیات و پژوهش عملیاتی. کلاس های ویژه و کلاس های نکته و تست ایشان انحصارا در موسسه پژوهش برگزار می شود.

3.       استاد مسعود آقاسی                                                ریاضی فنی مهندسی 1 و 2

استاد آقاسی (فارغ التحصیـل کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف در رشته ریاضی محض) برترین استاد در زمینه تدریس دروس ریاضیات فنی و مهندسی و معادلات (برای کنکور کارشنــاسی ارشد) در کشور هستند، و کلاس های ویژه (سیستم) و کلاس های نکته و تست ایشان انحصارا در موسسه پژوهش برگزار می شود.

4.       مهندس نیکوفکر                                      طرح ریزی واحدهای صنعتی

هیـات علمی و مدیـر گروه صنـایع دانـشگاه هرمزگان و مدرس درس طرح ریزی در دانـشگاه های مختـلف، بـرتــرین استــاد در کنـکور کارشنــاسی ارشد در درس طرح ریـزی، کدهای ایـشـان در موسسه پژوهش برگزار می شود.

5.       مهندس عبدالله زاده                                                کنترل تولید و موجودی

هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران و مدیـر گروه مهندسی صنـایع آزاد تهران-غرب و مدرس درس کنترل موجودی در دانشگاه های مختلف، برترین استـاد در کنکور کارشناسی ارشد در درس کنترل موجودی، کدهای ایشان در موسسه پژوهش برگزار می شود.

6.       دکتر سبزه پرور                                        کنترل پروژه

فارغ التحصیـل دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایـران، هیات علمی و مدیرگروه مهندسی صنـایع دانشگاه آزاد کرج، کتـاب ایشان در زمینـه کنترل پروژه به عنوان کتـاب مرجع سازمان سنجش مورد استفاده است. کلاسهای کنترل پروژه ایشان در زمینه کنکور کارشناسی ارشد انحصارا در موسسه پژوهش تدریس می نمایند.

7.       دکتر اسماعیلی                                        اقتصاد مهندسی

فارغ التحصیل دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران و مدرس دانشگاه آزاد تهران شمال، دکتر اسماعیلی در زمینه کنکور کارشناسی ارشد انحصارا در موسسه پژوهش تدریس می نمایند.

8.       دکتر امیری                                              کنترل کیفیت

فارغ التحصیل دکتری مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران، عضو هیات علمی دانشگاه سراسری شاهد و مدرس درس کنترل کیفیت آماری در دانشگاه های تهران، دکتر امیری در زمینه کنکور کارشناسی ارشد انحصارا در موسسه پژوهش تدریس می نمایند.

9.       دکتر نظری                                               اقتصاد خرد و کلان

هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مولف کتاب اقتصاد خرد و کلان که منبع اصلی دانشجویان رشته صنایع-سیستم و مدیریت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری است.

10.      مهندس شایان                                         زبان عمومی و تخصصی مهندسی صنایع

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنـایع از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران، تسلط کامل به زبان انگلیسی و به صورت تخصصی زبان تخصصی مهندسی صنـایع. وی از بهترین اساتید زبان تخصصی مهندسی صنایع است که فارغ التحصیل رشته صنایع نیز می باشد.

11.      دکتر قاسمی                                             اقتصاد خرد و کلان

12.     استاد سپندار                                           تئوری مدیریت

دانشجوی دکتری استراتژیک دانشگاه علامه طباطبایی، مولف کتاب تحقیق در عملیات انتشارات نگاه دانش.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

تلفن تماس : 88933620 - 86741
آآدرس ایمیل : info@pazhuhesh.org
نام :
تلفن :
ایمیل :
پیام :
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .